Szara Bluza Fanpage Szara Bluza Instagram Szara Bluza Pinterest
Szara Bluza

About

Szara Bluza to ponadczasowy fason i oryginalne nadruki młodych polskich artystów - grafików, malarzy, ilustratorów. W ramach naszych kolekcji dostępne są bluzy z kapturem, bluzy bez kaptura oraz koszulki w damskich i męskich krojach.

 

 

NASI PROJEKTANCI:

Ewelina Skrowroska Ewelina Skowrońska na co dzień pracuje w reklamie, a z zamiłowania i pasji rysuje. Jej ilustracje to drobne obserwacje otaczającego ją świata. Głównymi bohaterami są jej przyjaciele oraz ona sama. Publikowała w magazynie Gaga, Charaktery, Słowa, jest także autorką kilku okładek książek. Ewelina to fanka wiśniówki, co najczęściej widać w sobotnie wieczory i lodów śmietankowych.

http://gryzmolenie.com

 
Gosia Stoliska Gosia Stolińska ukończyła gdańską ASP na Wydziale Grafiki. Tworzy, ilustruje i projektuje. Współpracuje z warszawskim sklepem Hellowawa, wytwórnią płytową U Know Me Records, muzycznym klubem Cząstki Elementarne. Od roku 2011 należy do paryskiego kolektywu STUDIOBÜRO. Jej prace były prezentowane i nagradzane podczas Poster4tomorrow Right to education w Les Arts Décoratifs w Paryżu oraz na Międzynarodowym Biennale Plakatu w Warszawie. Na co dzień pracuje jako freelancer, opiekuje się czarnym czworonogiem i ma nadzieje, że w końcu nauczy się grać w bikepolo.

http://higoszi.com/


 


Katarzyna Lucja Marciniak Katarzyna Łucja Marciniak - malarka, kurator, pasjonat sztuki. Ukończyła Wydział Malarstwa na Europejskiej Akademii Sztuki. Jest organizatorem i uczestnikiem wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych oraz członkiem grupy artystycznej Młodzi Sztuką, która poprzez swoje działania promuje wiele dziedzin sztuki. Najchętniej maluje portrety i pejzaże w technice olejnej. Tworzy unikatowe dekoracje kwiatowe i aranżacyjne w firmie Stylowe Inspiracje. Kocha SZTUKĘ.

http://katarzynalucjamarciniak.blogspot.com/

 


 Michal Mikey Torzecki Michał „Mikey“ Torzecki – malarz za dnia, DJ za nocy. Z wyróżnieniem ukończył Europejską Akademię Sztuk w Warszawie. Dyplom bronił pod kierunkiem Franciszka Starowieyskiego, jednego z czołowych przedstawicieli polskiej szkoły plakatu, u którego był asystentem aż do jego śmierci. Współprowadzi Pracownię Wschodnią. Lubi portretować ludzi i zwierzaki.

http://michaeltorzecki.com/


 

Karolina Sulih Karolina Sulih mieszka i pracuje w Warszawie. Studiowała malarstwo na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych i Wiedzę o Teatrze na Warszawskiej Akademii Teatralnej. Zawodowo zajmuje się scenografią teatralną, a po pracy rysowaniem. W swoich pracach próbuje wielowarstwowo przenosić szeroką skalę tematów. Lubi zbierać grzyby i haftować.

http://cargocollective.com/sulich
Tomas Gradzki Tomas Gradzki - szwedzki artysta o polskich korzeniach. Absolwent Beckmans Collage of Arts w Sztokholmie. Tomas oddaje się swojej pasji tworząc rysunki, do których inspiracje czerpie z otaczających go sloganów i postaci. Grafiki są zarówno słodkie i zabawne, jak i przyziemne oraz głupie. Gotowe prace rozdaje swoim znajomym kierując się zasadą „możesz wybrać tylko jeden, więc wybierz mądrze". Na co dzień pracuje jako Art Director i trenuje BJJ.